Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Инспектор отдела кадров не выдает справку о работе на предприятии (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=14443)

Генадий Матвеевич 03.12.2011 00:07

Инспектор отдела кадров не выдает справку о работе на предприятии
 
Уважаемые форумчане, у бывшей сотрудницы проблема с получением справки о работе на бывшем предприятии.
Инспектор отдела кадров не выдает справку о работе, секретарь не приняла заявление, инспектор отдела кадров сказал что без письменного указания председателя правления не выдаст.
Я вот предложил ей написать заявление такого вида:


Голові правління
Публічного Акціонерного Товариства
«……………………………..»
…………………………………
…………………………………

Самсонова Ганна Михайлівна
яка проживає за адресою:
м. Київ-03179,
………………………..,
поштовий індекс ………………………..


ЗАЯВА-ЗАПИТ

На підставі «Статті 49. Видача довідки про роботу та заробітну плату», Кодекса законів про працю України: «Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи».
Надати довідку Самсоновій Ганні Михайлівні, про роботу в Публічному Акціонерному Товаристві «……………………», м. Київ …….., Проспект Ватутина, ..... із зазначенням спеціальності, посади, часу роботи (прийому на посаду та звільнення з посади), на підставі частини 1 п.п. 2, статті 10 « Доступ до інформації про особу»: Кожна особа має право: доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається, та статті 20. «Строк розгляду запитів на інформацію» Закону України « Про доступ до публічної інформації»:
1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.»
Оформлену та завірену належним чином довідку направити на поштову адресу заявника не пізніше п’яти робочих днів з моменту отримання заяви-запиту, або надати особисто при пред"явлені паспорта.
«…..» грудня 2011 року ________ Самсонова Г. М.

Какие будут мнения?

Мотя 03.12.2011 00:23

Цитата:

Сообщение от Генадий Матвеевич (Сообщение 158426)
1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.»

Это кто такое сказал?:dont know:
ст.20 ЗУ "Про звернення громадян"...

В соответствии с этим законом - не позднее 15 дней....:dont know::reverie:
Я бы вообще не так составляла запрос...

руководствуясь КУ, ст.ЗУ....и перечисление законов...

Прошу:
1. Выдать справку...бла-бла....
2. Прислать по адресу в срок, согласно ст.20 ЗУ "Об обращении граждан"....бл-бл....
3....
4. В случае неполучения мной справки бла-бла...буду вынуждена обратиться в Прокуратуру с заявлением о нарушении моих прав согласно ЗУ...бла.бла....

Генадий Матвеевич 03.12.2011 00:49

Сотрудница написала заявление такого типа:

Голові правління
Публічного Акціонерного Товариства
«……………………………..»
…………………………………
…………………………………

Самсонова Ганна Михайлівна
яка проживає за адресою:
м. Київ-03179,
………………………..,
поштовий індекс ………………………..


ЗАЯВА

Керуючись ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» та ст 49., Кодекса законів про працю України:

ПРОШУ

1.Надати довідку Самсоновій Ганні Михайлівні, про роботу в Публічному Акціонерному Товаристві «……………………», м. Київ …….., Проспект Ватутина, ..... із зазначенням спеціальності, посади, часу роботи (прийому на посаду та звільнення з посади).
2. Оформлену та завірену належним чином довідку направити на поштову адресу заявника в терміни встановлені в статті 20, Закону України «Про звернення громадян» не пізніше п'ятнадцяти днів від дня отримання заяви.

«…..» грудня 2011 року ________ Самсонова Г. М.

Trishka 03.12.2011 08:30

Запрос отправить почтой ценным письмом с описью вложений и уведомлении о вручении. Даже если они откажутся его получать, об этом будет отметка на конверте, что будет достаточным доказательством для прокуратуры ;)

Генадий Матвеевич 03.12.2011 11:37

Спасибо Trishka
Я ей посоветовал на всякий случай заявление для прокуратуры подготовить на случай форс-мажора с бывшей работы.
Неужели такая сложность в справке? Думаю что сложность в голове, но точнее сказать -диагноз.

Мотя 03.12.2011 12:15

Цитата:

Сообщение от Генадий Матвеевич (Сообщение 158432)
Я ей посоветовал на всякий случай заявление для прокуратуры подготовить на случай форс-мажора с бывшей работы..

А почему в этой же заяве она не хочет сослаться на Прокуратуру?:dont know:
Я писала такой пункт, когда мне не хотели выдать дубликат диплома.......действует - моментально...:thumbs up::good::D
Ничего страшного нет в том, что она предупредит о своих действиях...
Цитата:

Сообщение от Генадий Матвеевич (Сообщение 158432)
Думаю что сложность в голове, но точнее сказать -диагноз.

Если сложность в голове, то тем более надо упомянуть прокуратуру...
Я обычно сразу в трех экземплярах пишу: в первую инстанцию, в ту, которой подчиняется первая инстанция и СРАЗУ - в прокуратуру....:dont know::reverie:
(Но вторые - держу при себе...если первая не поможет)

Генадий Матвеевич 03.12.2011 18:36

Короче говоря в заявлении добавить пункт 3:
Залишаю за собою право звернення до органів прокуратури з заявою поновлення порушених прав, захисту законних інтересів громадян, притягнення до відповідальності винних осіб згідно статі 29 Закону України "Про звернення громадян"

Мотя 03.12.2011 18:40

Ниччосе, как жестко!
Но можно и так...:dont know:
Как бы у инспектора ОК инсульт не случился...:lol:

Генадий Матвеевич 03.12.2011 18:45

ну так этот третий пункт инспектору отдела кадров вместо валидола.

Мотя 03.12.2011 18:50

Ну, и то верно!
нЕчего выделываться было изначально.:lol:;)


Часовой пояс GMT +3, время: 10:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA