Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5458)

lily27 06.12.2021 13:16

Добрый день! во всех документах указано: менеджер (управитель) в оптовій торгівлі, нужно поменять менеджер в оптовій торгівлі
подскажите пож., ничего я не упустила? заявления от сотрудников не беру.
1. наказ про зміни шр
2. наказ про зміну посад (один на всіх під підпис)
3. посадова інструкція - в новій редакції
4. вношу записи в трудові

Andry 06.12.2021 13:55

Я бы так не заморачивался, а издал бы только один приказ "О приведении в соответствие профессиональное название работы с требованиями классификатора профессий", в котором написал бы:
Перейменувати з 01.01.2022 профессійну назву роботи "менеджер (управитель) в оптовій торгівлі" на професійну назву роботи "менеджер в оптовій торгівлі". Внести зміни до штатного розпису, посадових інструкцій та в облікові документи наступних працівників...."

lily27 06.12.2021 15:08

Спасибо, так и сделаю, а как в трудовой правильно написать?

Солнце11 06.12.2021 15:22

Цитата:

Сообщение от lily27 (Сообщение 243581)
а как в трудовой правильно написать?

Номер записи по порядку
Дата - дата из приказа, когда Вы провели изменения ШР.
Найменування посади змінено на... відповідно Класифікатору професій ДК 003-2010.
Наказ від ... №...

fleshka 31.08.2022 16:01

Добрый день! На нашем предприятии сменился главбух. Теперь новый бухгалтер требует, чтобы ВСЕ кадровые приказы за три года были пронумерованы сплошняком. Сама взяла и в программе все переименовала, заморочилась! Я не могу найти ссылку, где написано, что каждый год нумерация кадровых приказов начинается с 1, а календарный год заканчивается в журнале регистрации завершающей надписью. Тыкните меня носом, пож, в эту ссылку

eloissa 01.09.2022 08:59

Да, сразу видно, что к Вам пришел очень опытный и грамотный главбух:reverie: Прям вот сразу взялась за самое главное:D
Я не знаю, какую "ссылку" Вы ищете, регламентирующий документ в этом вопросе один - Правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Мін’юсту від 18.06.2015 № 1000/5 . Ну и ваша внутренняя инструкция по делопроизводству, если таковая имеется)

и вот еще есть публикация на портале https://hrliga.com/index.php?module=...p=view&id=1927

От себя могу добавить, что это просто неудобно - нумеровать приказы сплошняком до бесконечности. А уж перенумеровывать документы за прошлые года - это просто бред сивой кобылы. Ведь в течение трех лет "старые" номера приказов вписывались в трудовые книжки, в карточки, в справки и т.д. и т.п. А теперь все приказы с новыми номерами. И когда спустя время, нужно будет найти некий архивный приказ по номеру - это будет тот еще квест:swoon:

Вика_86 01.09.2022 13:22

Цитата:

Сообщение от eloissa (Сообщение 244200)
Да, сразу видно, что к Вам пришел очень опытный и грамотный главбух:reverie: Прям вот сразу взялась за самое главное:D

Сразу вспомнилась Шурочка из Служебного романа, а не пойти бы ей в бухгалтерию:lol:

fleshka 01.09.2022 15:52

"Реєстрація кадрових наказів здійснюється єдиною наскрізною нумерацією починаючи з № 1. Якщо в кінці 2019 року в журналі залишилася значна кількість вільних сторінок, то його ведення може продовжуватися і 2020 року, але нумерацію слід починати з зареєстрованого в новому році першого наказу № 1." - це фраза із статті, ссилку на яку Ви мені дали. Але мені потрібна ще ссилка на нормативний документ (щоб мати докази). В правилах 1000/5 я не знаходжу норми щодо початку нумерації наказів кожний новий діловодний рік з 1. На підприємстві затверджених правил з діловодства немає

Inka 01.09.2022 20:18

Цитата:

Сообщение от fleshka (Сообщение 244203)
В правилах 1000/5 я не знаходжу норми щодо початку нумерації наказів кожний новий діловодний рік з 1.

Цитата:

3. Реєстрація документів
...
5. Під час реєстрації документу надається умовне цифрове (літерно-цифрове) позначення - реєстраційний індекс. Елементами реєстраційного індексу є порядковий номер документа у межах групи документів, що реєструються, який доповнюється індексами, що застосовуються в установі, зокрема індексами за номенклатурою справ, структурного підрозділу, кореспондентів, посадових осіб, які розглядають або підписують документ, виконавців, питань діяльності яких стосується документ, тощо.
...
Реєстраційний індекс розпорядчих документів та деяких внутрішніх документів (акти, протоколи, договори тощо) складається з порядкового номера у межах року. З метою розрізнення груп наказів (розпоряджень) з кадрових питань (особового складу) кожного виду до порядкового номера може додаватися літерний індекс. Система таких індексів розробляється установою.
Мои соболезнования по поводу такого компетентного главного бухгалтера)


Часовой пояс GMT +3, время: 21:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA