Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Звільнили директора (єдиного працівника), а нового ще немає (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=20736)

mavka1234 06.09.2016 14:19

Звільнили директора (єдиного працівника), а нового ще немає
 
Доброго дня! Склалась ситуація, що учасники Загальних зборів звільнили директора (єдиного працівника на підприємстві), але на його місце нового ще не знайшли. Підприємство десь приблизно 13 к.д. без директора. ЯК мені як кадровику це оформити: звільнити то я знаю як; питання в іншому: як правильно оформити період без директора? При звільненні директора я вивела з штатного розпису посаду директор наступним за останнім робочим днем. При прийомі на роботу нового ввела до ШР посаду директор - тут змінилась ставка і зарплата нового директора. Період без директора і без працівників потрібно якось відображати в штатніку? Хто підписує? Поділіться думками....

DANA13 06.09.2016 15:50

На мою думку на тих самих зборах повинні були вирішити питання повноважень по керівництву підприємства, праву підпису... Це повинно бути відображено в протоколі зборів

Andry 06.09.2016 15:55

Цитата:

Сообщение от mavka1234 (Сообщение 224733)
...учасники Загальних зборів звільнили директора (єдиного працівника на підприємстві), але на його місце нового ще не знайшли. Підприємство десь приблизно 13 к.д. без директора. ЯК мені як кадровику це оформити...

Якщо директор був єдиним працівником на підприємстві, то який кадровик, звідки там взявся кадровик? :D
Цитата:

Сообщение от mavka1234 (Сообщение 224733)
...як правильно оформити період без директора?

Період без директора ніяк не оформлюється, лише у вашому випадку після звільнення директора звіти прийдеться здавати комусь з засновників.
Цитата:

Сообщение от mavka1234 (Сообщение 224733)
При звільненні директора я вивела з штатного розпису посаду директор наступним за останнім робочим днем. При прийомі на роботу нового ввела до ШР посаду директор - тут змінилась ставка і зарплата нового директора

Штатний розпис тут не до чого і я не розумію, навіщо його взагалі потрібно було чіпати:dont know:
Цитата:

Сообщение от mavka1234 (Сообщение 224733)
Період без директора і без працівників потрібно якось відображати в штатніку? Хто підписує? Поділіться думками....

Ніхто нічого не відображає і не підписує, бо на підприємстві, за вашими словами, вже немає жодного працівника...

Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 224746)
На мою думку на тих самих зборах повинні були вирішити питання повноважень по керівництву підприємства, праву підпису... Це повинно бути відображено в протоколі зборів

Права підпису чого? Що там взагалі можна підписувати, якщо працівників немає, директор теж звільнився, і підприємство тимчасово припинило свою роботу?

DANA13 06.09.2016 16:24

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 224748)
Права підпису чого? Що там взагалі можна підписувати, якщо працівників немає, директор теж звільнився, і підприємство тимчасово припинило свою роботу?

Чесно кажучи я виходила з того, що запитання mavka1234 пов’язано з якоюсь терміновою необхідністю підписати документи, можливо якісь звіти (не стосовно кадрів) :dont know:

Andry 06.09.2016 16:40

Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 224750)
Чесно кажучи я виходила з того, що запитання mavka1234 пов’язано з якоюсь терміновою необхідністю підписати документи, можливо якісь звіти (не стосовно кадрів) :dont know:

Директора немає, і нікого немає - усі звільнені.
Звіти при необхідності підписує один із засновників.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA