Показать сообщение отдельно
Старый 02.12.2019, 14:12   #1167
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
скоріше так - поставили перед фактом. що зп не буде. людина йшла на посаду, їй обіцяли зарплату. а по факту викрутили все так ,як я описав. а за рахунок того, що людині рік не виплачували зарплату, покрили борги осбб перед постачальниками послуг
Хто і як йому обіцяв зарплату?
Ви мені вибачте, але проживши на світі 75 років людина мала б розуміти, що усні обіцянки нічого не варті і що будь-які умови роботи і розмір заробітної плати, яку мають заплатити за цю роботу, однозначно повинні бути десь зафіксовані (в статуті, протоколі, контракті або в трудовому договорі...).
І при цьому будь-яка адекватна людина не буде рік (!) працювати без зарплати, тішачись лише обіцянками, що колись та заплатять

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
ви згадували, про Статут і що там має бути вказано, про роботу на громадських засадах. Цього там нема. Що з цього виходить? Я так розумію, що це не важливо, вказано у статуті про громадські засади, чи не вказано
Я багато чого згадував, але більше інфрмації, чим мені вже було відомо про ваше ОСББ, я так і не отримав
Тому ідемо від зворотнього: де, в якому документі взагалі вказано, що Голові ОСББ мають платити заробітну плату?
На чому грунтуються його претензії, і чому він рік працював без оплати, а тепер раптово вирішив, що йому повинні платити?
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Виходить, нема посади, нема зп. Правильно? і в цьому випадку неважливо, що людина зареєстрована у держреєстрі як керівник. Тобто, ЗУ каже, що для отримання зарплатні, має бути затверджена у відповідності із ЗУ відповідна посада. Якщо посади нема, зарплатню не отримують.
Саме так я і бачу.
В штатному розписі вказані посади і вказані посадові оклади, і в кошторисі ОСББ повинні бути виділені кошти для цих виплат.
І якщо ні штатним розписом, ні будь яким іншим документов не передбачено виділення цих коштів - то звідки взяти гроші на зарплату?!
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
… Є бувший депутат міськради, такийсобі, сірий кардинал. Член правління. Зібрав "своїх","правильних" членів правління, сіли на шию Голові правління іпоганяють
Ваш Голова людина дієздатна, має певний життєвий досвід і давно мав би задати собі питання – а чому цей «сірий кардинал» сам не хоче стати Головоюправління?
Чи не тому, що він сам не хоче ніде світитися, і тому йомупотрібен «зіц-предсєдатєль Фунт»?
Сіли на шию і поганяють – то йди з цієї посади, хто тебе тримає? Нехай шукаютьіншого дурня...
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Людина рік була без зарплатні. Потім,через рік, коли затвердили штатний розпис вже з посадовою одиницею"керівник", дали мінімалку. Навішали на нього купу додатковихобовязків. Він і голова, і головний інженер і чорт ще що. І все це безвнутрішнього суміщення, за одну мінімалку.
Ви так пишете, неначе б то мова йдетьсяпро двірника, а не Голову правління!
Хто його заставляв працювати без грошей за мінімалку?
Як можна навішати на Голову правління «купу додатковихобов’язків» без його на те згоди???
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
…отой "сірий кардинал"ходить і тільки гайки закручує. А людині, як ви правильно порахували, вже 75.Людина має 6ть професій і високі розряди. А об неї ноги витирають. От я вирішивтрохи допомогти із пошуком інфи по ЗУ, аби людина якось у правовому полі змоглавідстояти свої права
Ноги об нього витирають, бо він дозволяєце робити – ніякі «правові поля» не змусять людину думати своєю головою.
І допомогти йому відстоювати свої права ви ніяк не зможете, тому що йому самомуце все байдуже.

Последний раз редактировалось Andry; 02.12.2019 в 15:17.
Andry вне форума   Ответить с цитированием