Показать сообщение отдельно
Старый 15.05.2024, 21:46   #2
Inka
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Inka
 
Регистрация: 03.11.2011
Адрес: Київ
Сообщений: 2,440
Вы сказали Спасибо: 1,922
Поблагодарили 3,037 раз(а) в 1,676 сообщениях
По умолчанию

На жаль, проблема роботодавця створена руками самого роботодавця. Я вважаю, що у формулюванні "Тривалість такої відпустки визначається угодою сторін" із статті 26 ЗУ "Про відпустки" мається на увазі, що відпустка буде мати якусь кінцеву дату, а не залежатиме від певної події.

Натомість тепер ми маємо безкінечну відпустку і законодавчі обмеження:
1) Відкликання у законодавстві передбачено лише для щорічних відпусток.
2) Навіть для відкликання з щорічної відпустки є певні умови, найважливіша з яких - згода працівника. Якої у вас немає.

Аргумент роботодавця "відпустка надавалася за згодою сторін, а тепер він став не-згоден" не дуже коректний, бо насправді відпустка не надавалася, а надалася за згодою сторін на таких умовах. Це факт, що відбувся: заява була написана, наказ виданий, працівниця ознайомилася з наказом.

Тобто, я б не ризикувала.
Якщо все ж таки хочеться, я думаю, краще використовувати формулювання "припинення відпустки", замість "відкликання", надати працівниці суттєвий строк для повернення і зафіксувати її ознайомлення з новим наказом. А у разі, якщо вона вчасно не повернеться, оформлювати прогул. Але як на мене, позиція роботодавця у цьому випадку доволі слабка.
Inka вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Inka за это полезное сообщение:
eloissa (16.05.2024), ragenta (16.05.2024)