Показать сообщение отдельно
Старый 25.04.2023, 12:49   #5
Nata_Sha
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.04.2020
Адрес: Одесса
Сообщений: 65
Вы сказали Спасибо: 41
Поблагодарили 15 раз(а) в 11 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от eloissa Посмотреть сообщение
Так, мені здається, що це доречно, якщо по суті нічого не міняється. Але! Все ж таки потрібна думка юридичної служби
Змінилась лише організаційно-правова форма підприємства - стало ТОВ, усе інше без змін.

Цитата:
Сообщение от eloissa Посмотреть сообщение
По-перше, внести запис про зміну організаційно-правової форми (в моєму випадку був штамп).
Ну, це я розумію, це зроблю.
Цитата:
Сообщение от eloissa Посмотреть сообщение
По-друге, мені щось не подобається в цій ситуації формулювання "зміна назви посади". Бо це інша посада, інша структура... Я би все ж таки зробила переведення
У нас залишилась та сама структура - адміністрація, відділ кадрів та інші підрозділи, які були до змін. У новому ШР замість голови правління - тепер директор, замість першого заступника голови правління - перший заступник директора, замість заступників голови правління - заступники директора.

Цитата:
Сообщение от eloissa Посмотреть сообщение
А як ця зміна відобразилась в установчих документах Товариства? Це ж потрібний протокол зборів засновників. Тут ну ніяк без юристів. Ви спілкуєтесь з ними?)
У нас є постанова позачергового з'їзду споживчої кооперації і у цій постанові прописані усі зміни + додається новий статут.
З юристами контактую, але у них теж відсутній подібний досвід, тож консультуємося хто і як може )))

Последний раз редактировалось eloissa; 25.04.2023 в 14:17. Причина: Виправила "розмальовку", дуже дивно виглядають ваші різнокольорові шрифти. І, будь ласка, не треба таких великих інтервалів поміж абзацами
Nata_Sha вне форума   Ответить с цитированием