Показать сообщение отдельно
Старый 26.04.2023, 11:41   #9
Солнце11
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 20.05.2021
Адрес: Одесса
Сообщений: 126
Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 69 раз(а) в 54 сообщениях
По умолчанию

Хочу загострити увагу співрозмовників на те, якщо підприємство проходить нову держ.реєстрацію з затвердженням нового статуту підприємства (скоріше всього у вас буде нове свідоцтво про реєстрацію з іншими реквізитами: дата, номер), то виникає необхідність ПЕРЕВЕСТИ всіх працівників з підприємства на підприємство (спілка - товариство), бо це інша юр.особа. А як слідство, то це переукладання трудових договрів з новим роботодавцем. Тобто був головний бухгалтер спілки, а став головний бухгалтер товариства, наприклад. Так, назва посади не змінилась, але змінилось його підпорядкування з "голови правління ССТ" на "директор ТОВ", - наприклад.

В нас коли змінювалась назва підрозділу (так, це не назва підприємства і не правова форма, але...), то я начальника цього підрозділу переводила на нову посаду відповідно до змін в ШР наказом з кадрів (таке переведення було відображено в наказі з кадрів і для всіх працівників цього "нового" підрозділу), а не обмежувалась лише записами в трудовій про зміну назви підрозділу. Також було відображено перевод в картках П2. А посадові інструкції та положення цього підрозділу були змінені та затверджені в новій редакції відповідним наказом.

Розумієте про що я?
Солнце11 вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Солнце11 за это полезное сообщение:
eloissa (26.04.2023), Nata_Sha (26.04.2023)